Dupat noru


Dupu noru, jak posměšně říká Christian a pobaveně sleduje moje natírací, smirkovací a jiné podobné chvilky. Ale má recht. Dva nové štětce a plechovka barvy mě v poslední době rozpálí víc než kožené koně mé velikosti objevené v sekáči. Každopádně touha po krásném bydlení je zkoušena finančními možnostmi naší domácnosti. A tak trpělivě čekám a vzývám letenské ulice a jejich popelnicovou náruč.
Občas se zadaří. A má věrnost a trpělivost je odměněna. Občas se nějaký příbuzný, už dobře znající můj vkus (vše otlučené a zaprášené) ozve při vyklízení sklepa. Občas podlehnu dostupnosti ikea světa. Ale po šesti letech v našem bytě už to tu pomalu začíná vypadat obývaně, ačkoliv pánovi od plynového kotle tuhle dost cukaly koutky.
Utěšuju se tím, že osobitý interiér přece vzniká dlouhé roky a musí zrát se svými obyvateli. Navíc kdo může ke každé židli v bytě přidat vlastní historku jejího nálezu.
Velkým krokem u nás doma je, respektive bude kávový stolek. Tak šetříme na tenhle.
Máte taky svoje nábytkové historky? Ráda si je přečtu.

Komentáře

 1. Můj přístup k zařizování našich obydlí byl a je stejný. Návštěvy našich prvních příbytků měly obvykle oči navrch hlavy a vydivené byly na rok dopředu. Pro ostatní harapádí, pro nás krásné věci s příběhy. Ono je to tak, že interiér s atmosférou příjemné zabydlenosti z nových věci nevykouzlíš. Greto, pokud si to nerozmyslíš a zůstaneš Two Tone věrná, udělám ti nějakou hezkou cenu, protože u vás se mu bude líbit:-) A protože nic není zadarmo, budu si přát nějaké krásné fotky se stolkem v hlavní roli. Krásný den.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, ano, ano!!Kolik fotek budeš chtít. A možná na něj už máme, když nám Ježíšek trochu přidá. Teď jen nevím jakou barvu...

   Vymazat
  2. Vybrat barvu je určitě větší problém, ale ty si poradíš.-)

   Vymazat
 2. Ha.. je to sice divný, ale fakt dělám zrovna teď to samý :D, už celý týden stále něco natírám :D, i dnes a souhlasím se vším ;)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky