Story of my life


 Křesla jsou hotový. Od začátku procesu k jeho konci dobrej rok. A Almě je devět měsíců.

To trochu přeháním. S tím "storyofmylifem". Ale vlastně ani ne. Tenhle proces; nadchnu se, vymyslím něco "geniálního", to půjde, začnu, stojí mi to v koutě, protože jsem nadchlá na několika frontách najednou, v koutě mě to tlačí a snažím se to realizovat, mezitím dělám další věci, co jsou třeba dělat, v představách to šlo mnohem jednodušejc, nadávám sama sobě, znovu si projdu plán, hecnu se, dodělám to a jsem velmi spokojená, na chvíli, a pak mě něco nadchne, je takový story of my life. 

Na látky nově Jiroutkova U- 452. Vůbec z ní nemám nějakej moc retro pocit. Naopak mi přijde nadčasová a praktická. Někde mezi Skandinávií a Japonskem.

Hromady hraček, ožužlanejch křupek a ztracenejch ponožtiček byly v rámci focení odhrnuty mimo záběr neboli "Stay real issue".
Komentáře

 1. Oba Tvoje paralelní projekty, co jsou na fotkách, jsou dost povedený... :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, ale na Almu si nemůžu dělat zádný autorský práva, ona je povedená zcela samostatně. Já jenom poskytuju prso, náruč a nutný servis.

   Vymazat
 2. Jseš dobrá, že zatneš zuby a dotáhneš to! Krása! Moje 4 židle od Šumana už asi tak 5 let čekají, kdo je natře a očalouní... asi teda zatnu zuby, přiznám, že na to nemám a odvezu je k čalouníkovi.

  OdpovědětVymazat
 3. Nadherny všecko!a prosim odkud mate gauc?je to rozkladaci futon?

  OdpovědětVymazat
 4. Super! Podobné křeslo čeká ve sklepě už čtyři roky. Před rokem alespoň rozebráno. Taky posun. :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky