Café Sladovský

Kdo se nebojí konců, je odměněn novým začátkem.
Náhoda a znouzecnost nás přivedli do mé nové oblíbené kavárny. Propracovaná, oku lahodící, s vtipem a nadsázkou, s úctou ke starým, kavárnám nakloněným časům, s majitelem láskyplně opečovávajícím prostor a výbornou kávou, kofolou, vineou a zázvorovou limčou.
Koho nebaví pít kávu z kelímků a nepotřebuje k vychutnání aby stála stovku, může jí zkusit najít ve Vinohradských uličkách.

Komentáře

 1. kdy konečně vyrazíme do medúzy?

  OdpovědětVymazat
 2. Jéééé...to je nádhera. Jdu bloudit po internetu a také prstem po mapě. A hned, jak jí najdu, poběžím tam jako o závod...:o). Takovéhle kavárny miluju...

  OdpovědětVymazat
 3. Marcipánka: V pondělí?Odpoledne?

  OdpovědětVymazat
 4. ahoj, díky za tip na skvělou kavárnu. máme tu zrovna kamarádku z malajsie, tak jí tam vezmeme, aby poznala poetiku české kavárny:)

  OdpovědětVymazat
 5. to je tak nádherná kavárna! takovou bych jednou chtěla mít :)

  OdpovědětVymazat
 6. akorát ta káva tam za moc nestojí, obzvlášť druhy s mlékem. ve medúze si ji už nepamatuji, protože je tam zahulíno tak, že by se dal dým krájet, a tak tam chodím už jen notně opilá za spolužáky, dorazit se ve chvíli, kdy mi nevadí, že mi slzy (s řasenkou) tekou po tvářích.. jinak mám ale taková místa ráda, akorát si tam vychutnávám bohužel hlavně čaj. takže jako všude na těchto hezkých místech..fnuk.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky