Šatník


Jsem vizuální typ. Ráda koukám na hezký věci a hezky oblečený lidi. Oblíkání mě baví. Odjakživa. Zdá se mi ale, že po porodu přestaly fungovat osvědčený postupy. Chvíli jsem se ještě snažila narvat zpátky do skinny jeans a cejtila se blbě. Trochu krize.
Od vánoc jedeme s Almou serii "Šatník". Vyfotím se (pokud zrovna stíhám), když si obleču něco, v čem se cejtím dobře. Časosběr má jasný verdikty. Nově spoustu žlutý. Průměrně tři páry bot na sezónu. Šaty babičkovský. Zkrácený dýlky u kalhot. Sexy typ nejsem a asi už ani nebudu. Rtěnka toho dost zachrání (koukněte se na Oriental bay plum od Antipodes a Undressed od Lily Lolo.) Hedvábí, vlna a len se vyplatí.

Hodně věcí mám ze second handů, ale mám fakt ráda oblečení od armedangels, v létě jsem vynosila lněný tílko od mara.bara, kalhoty slovenských Cila, pár věcí mám od young primitive. A pošťácký boty od Dr. Martens mám už šest let, jsou dokonale pohodlný, hodně stylový a vypadají pořád jako nový. Z Toast bych si objednala skoro všechno, ale víte co, najít uplatitelnej ekvivalent někde v hrabárně je stejně vlastně lepší.

Jestli vás tahle serie baví, tak je v plný kráse k prohlídnutí ve výběru na instagramu. Mě to baví dost a navíc publikovat sebe sama pravidelně někde na síti je dobrý cvičení sebevědomí.


Jak to máte s oblíkáním vy? A nějaký oblíbený značky?

Komentáře

 1. Poslední dobou z 99 % sekáče. Obchody si projdu, ale nic nekoupím. Srovnání kvalita a cena je tam šílená. Na internetu se bojím nakupovat, že mi to nebude sedět.
  V létě jsem koupila jedné úžasné tričko od slečny na blešáku. Říkala, že je to první tričko, které ušila a zkouší prodat. :) Krásně sedí, ale kontakt na slečnu jsem si bohužel nevzala.

  OdpovědětVymazat
 2. Moc ti to sluší a moc mě to baví!

  OdpovědětVymazat
 3. Jaj, psala jsem komentář, který se tu poté neobjevil, tak snad tu nebudou nakonec dva...i když to neva. :)
  Já jen...že moc děkuju. Za Váš blog, za Vaše příspěvky a třeba zrovna za tenhle nápad - dokumentovat spokojenost sama se sebou, protože mám po porodu stejný problém. Jste inspirující ve všech možných ohledech. Děkuju! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Mám ráda značku COS, Cilu, a vlastně půlku skříně mám tady z místního outletu od značky Yaya, protože mají skvělý materiály, provedení minimalistický a bez zbytečně velkých výkrojů kdekoliv (moje děti občas hlásí, že babičkovský). Hodně věcí mám pak z místní hrárny Vše za 39,- , odkud mám 4 kabáty (všechno vlna, kašmír), ze stejného materiálu i svetry a šály. Vlastně jsem tam jako doma a dostalo se mi i pochvaly od místních prodavaček, že na to "mám oko". Takový nákupy mě těší nejvíc. Na dokumentaci outfitů na socky sbírám už nějakou dobu odvahu, ale zatím jí není dost. Byla tenkrát součástí rozhodnutí, že i přesto, že chodím do výrobního ateliéru, kde bývá práce občas i špinavá, nebudu se šidit a šetřit si pěkné věci "na lepší příležitost", protože až umřu, Eli po mně sice zdědí haldu kvalitního oblečení, ale vzpomínka na mě bude montérková. Boty mám nové taky tak tři na sezónu, ale to jsem schopna si odpustit kvůli jinak skromným nákupům v sekáčích. Zdravím srdečně a děkuju za Tvé psaní, chodím sem stále moc ráda.

  OdpovědětVymazat
 5. To je krása! Já bych řekla, že máme poměrně podobný styl. Já miluji mom jeans a nebo dlouhé sukně! Jediné, co se mi k mému vyladěnému outfitu vždycky nehodí je respirátor, nebo rouška. Dokud jsme si šili látkové, bylo to v pohodě, protože jsem si vytvářela vzory, které se mi hodí. Tyhle bílé respirátory a modré roušky vypadají strašně.

  OdpovědětVymazat
 6. Moc se mi zamlouvá, jak máš šatník široký a není tedy problém do něj sáhnout za jakékoliv situace a dokonce i počasí :-) Na tom já zcela určitě budu muset ještě zapracovat, protože se mi v poslední době podařilo zhubnout skvělých 15 kg a většina oblečení je tak pro mě teď moc velká. Naštěstí to nebude takový problém, protože skrz slevové kupony nemusí vyjít nakupování oblečení vůbec draze...

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky